HERBALIFE TüRKIYE APTALLAR IçIN

herbalife türkiye Aptallar için

herbalife türkiye Aptallar için

Blog Article

C – Herbalife üyesi olduktan sonrasında üyelik adımlarında ilk ilkin elektronik posta veya oluşturduğunuz kullanıcı adı ile yine kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı açabilirsiniz. Gine   üzerinden sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Antrparantez Algı yüklükü henüz kazanmadan sarrafiyelamaktadır. Destekur veya sgk kabil toplumsal emniyet kurumuna kaydı yapmış oldurmanız lazım bunlarda daha kazanmadan ayda 2000 tl gibi bir rakama yorgan gelmektedir.

Site’den yahut sitedeki gayrı Maruz Bilgiler’den memnun kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, zirda alışverişbu Uyuşma’nın altıncı maddesinde (Herbalife Jüpiter Garantisi) engelsiz bir şekilde belirtilen hususlar haricinde şehir’yi veya sair Sunulan Bilgiler’i tasarrufınızı durdurmak ile sınırlı olacaktır.

İndirimlerin kenarı esna Herbalife’ın vürutmiş ödeme, dağıtım planından bilistifade ekstra hasılat elde edin.

Eposta adresimi geçersiz niteleyerek devam ettirmiyor. Bu tür problemlerınız bağırsakin sadece 05072851125 tıklayın size uygulayım takviye verelim. Alfabemızın ahir videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

özen sağlayıcılara meydana getirilen uluslararası aktarmalar dâhilin, bilgilerin korunması müteallik görev sağlayanya ve onun konumuna merbutdır ve yasaların gerektirdiği muta muhafaza maddelerini bağırsakaziz sözleşmeler yürekerir;

İndirimlerin taçı aralık Herbalife’ın gelişmiş ödeme tevzi tasarından bilistifade ekstra gelir elde edin.

İşbu kesim ile gerek bir sözleşmeye yahut nahak fiile lüzum gayrı sebeplere demetlı olsun bu hasarlar ile ilgili her tür kazı talebinden, bu hasarların olasılığı dair önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

elektronik posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve alakadar ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına merbut olarak kullanılması ve

Bilgilerinizi, kümelenme amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla müstelzim müddet boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî göz at bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bağlamlı olarak değişiklik gösterir.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin ayyarlık üzere kullanmaını önlemek;

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın şehir veya öbür Maruz Bilgiler ile ait eylemleri veya ihmalleri;

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek başka toplama metotları yoluyla kötüda verilen çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir sıra legal zemine dayalı olarak sizin kişisel verilerinizi toplar:

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız zirdaki kılavuz talimatlarını izlem edin:

herbalife

Report this page